Cumhuriyet Kupası Okçuluk müsabakaları yapıldı

Erzincan'da Cumhuriyet Kupası Okçuluk il birinciliği müsabakaları yapıldı. Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 94. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Erzincan'da Cumhuriyet Kupası Okçuluk il birinciliği müsabakaları yapıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı kapsamında Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde organize edilen Cumhuriyet Kupası spor müsabakaları devam ediyor. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat Şehir stadı içerisinde bulunan Okçuluk salonunda düzenlenen Cumhuriyet Kupası Okçuluk İl birinciliği müsabakalarına 30 sporcu katıldı. Sporcular attıkları isabetli oklar ile dikkatlerini üzerine çekerken müsabakada dereceye giren sporculara madalya verildi.

Cumhuriyet Kupası Okçuluk müsabakaları yapıldı
Erzincan
Erzincan’da Cumhuriyet Kupası Okçuluk il birinciliği müsabakaları yapıldı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Erzincan’da Cumhuriyet Kupası Okçuluk il birinciliği müsabakaları yapıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı kapsamında Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde organize edilen Cumhuriyet Kupası spor müsabakaları devam ediyor. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat Şehir stadı içerisinde bulunan Okçuluk salonunda düzenlenen Cumhuriyet Kupası Okçuluk İl birinciliği müsabakalarına 30 sporcu katıldı. Sporcular attıkları isabetli oklar ile dikkatlerini üzerine çekerken müsabakada dereceye giren sporculara madalya verildi.

YARIŞMADA DERECEYE GİREN SPORCULAR

Minik erkekler kategorisinde Utku Can Özpalat birinci, Ahmet Furkan Topçu ikinci, Yusuf Uçar ise üçüncü oldu. Minik kızlar kategorisinde Aybüke Seyyah birinci, Nurefşan Bulut ikinci, Zümra Koç ise üçüncü oldu. Yıldız kızlar kategorisinde Ebrar Altınbilek birinci, Hacer Türkeri ikinci, Rabia Yıldırım ise üçüncü oldu. Genç erkekler kategorisinde ise Raşit Akpınar birinci, Semih Alkan ikinci, Onur Gül üçüncü oldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...