Çaldıkları eşyalar arasındaki tespihler dikkat çekti.

Sivas'ta ikametten hırsızlık yapan iki kişi yakalandı. Yakalanan hırsızların ikametinde ele geçirilen çalıntı tespihler dikkat çekti.

Çaldıkları eşyalar arasındaki tespihler dikkat çekti.
Sivas
Sivas’ta ikametten hırsızlık yapan iki kişi yakalandı. Yakalanan hırsızların ikametinde ele geçirilen çalıntı tespihler dikkat çekti.

Edinilen bilgiye göre Sivas’ta geçtiğimiz günlerde iki çiftlik evi ve bir ikamete girerek hırsızlık yaptıkları tespit edilen M.K ve G.U Sivas Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin yürüttüğü çalışma neticesinde yakalandılar. M.K ve G.U’nun kaldıkları evde yapılan aramada çalıntı oldukları tespit edilen çok sayıda eşya da ele geçirildi. Çalıntı eşyalar arasında ki maddi değeri yüksek doğal taş tespihler dikkat çekti. Alınan ifadeler doğrultusunda çalınan eşyalar asıl sahiplerine tespit edildi. M.K ve G.U bugün tamamlanması planlanan işlemlerin ardından adliyeye çıkartılacaklar.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...