Van Kahvaltı Sarayı standına yoğun ilgi

Elazığ'da Kahvaltı sektörüne iyi bir başlangıç yapıp kahvaltıda enleri birleştiren Van Kahvaltı Sarayı doğal ve yöresel ürünleri yanı sıra güler yüzlü hizmetiyle göz doldurmaya devam ediyor.

Van Kahvaltı Sarayı standına yoğun ilgi Güncel

Van Kahvaltı Sarayı Elazığ Şubesi İstanbul'da düzenlenen CNR EXPO Bayim olur mu sun? Fuarına katıldı. Yoğun katılım gösterilen fuarda Van Kahvaltı Sarayı Elazığ Şubesi’nin standı yoğun ilgi gördü.

Fuar hakkında açıklamalarda bulunan Van Kahvaltı Sarayı İşletmecisi Reşat Demirdağ, Geçtiğimiz günlerde Van Kahvaltı Sarayı Elazığ Şubesi olarak  İstanbul'da düzenlenen CNR EXPO Bayim olur mu sun? Fuarına katılım gösterdiklerini ifade ederek Amaçlarının Van Kahvaltı Sarayı’nın lezzetlerini Türkiye'nin dört bir yanına taşımak olduğunu söyledi.

Fuarın çok faydalı geçtiğini belirten Reşat Demirdağ, Fuar boyunca rağbet gören bir firma olduklarını bir kez daha gördüklerini söyledi.

Kahvaltıda ürün ve kalite anlamında sürekli en iyisini yapmaya çalıştıklarını ifade eden Reşat Demirdağ, Günün en önemli öğünü olan kahvaltı konseptini Elazığ halkına aşıladıklarını, bundan sonraki dönemde ise daha iyi yerlere gelmek için çalışacaklarını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...