MÜSİAD ‘Dost Meclisi’nin konuğu Vali Kaban oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından düzenlenen 'Dost Meclisi' toplantısının konuğu Malatya Valisi Ali Kaban oldu.

MÜSİAD ‘Dost Meclisi’nin konuğu Vali Kaban oldu
Malatya
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından düzenlenen ‘Dost Meclisi’ toplantısının konuğu Malatya Valisi Ali Kaban oldu.

MÜSİAD Şubesinde gerçekleştirilen ‘Dost Meclisi’nde sinevizyon gösteriminin ardından konuşan Şube Başkanı Hüseyin Kalan, katılımlarından dolayı Vali Kaban’a teşekkür etti. 2017 yılının ilk dost meclisini yaptıklarını ifade eden Kalan, “9 Mayıs 1990’da 12 dava ve gönül ehli insanımız tarafından kurulan dernek, bu gün 20 binin üzerinde üyesi olan 62 ülke de örgütlenmiş, 186 irtibat noktası olan, Türkiye’de 81 ilin tamamında örgütlenmesini bitirmiş toplamda 50 bin üzerinde şirketi bir derneğin üyesi olmaktan dolayı gururluyum. Malatya Valimizin burada olmasından dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. MÜSİAD’ın ‘Dost Meclisi’nde olmaktan dolayı duyduğu mutluluğunu dile getiren Malatya Valisi Ali Kaban ise ülke ekonomisine katkılarından dolayı MÜSİAD üyelerine teşekkür etti.

Gecenin anısına ise MÜSİAD Şube Başkanı Hüseyin Kalan tarafından, Vali Kaban’a üzerinde Osmanlıca İstiklal Marşı’nın bulunduğu bir tablo hediye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...