Kuş için kollarını kaybeden çoban Ramazan, vali yardımcısından protez kol ve iş istedi

Erzurum Vali Yardımcısı Yıldız Büyüker, elektrik teline kanadı takılan kuşu kurtarmak isterken akıma kapılan ve kolları kesilen 17 yaşındaki çoban Ramazan Taşdemir'i hastanede ziyaret etti. Kuş için kollarını kaybeden Ramazan, Büyüker'den protez kol ve iş istedi.

Kuş için kollarını kaybeden çoban Ramazan, vali yardımcısından protez kol ve iş istedi
Erzurum
Erzurum Vali Yardımcısı Yıldız Büyüker, elektrik teline kanadı takılan kuşu kurtarmak isterken akıma kapılan ve kolları kesilen 17 yaşındaki çoban Ramazan Taşdemir’i hastanede ziyaret etti. Kuş için kollarını kaybeden Ramazan, Büyüker’den protez kol ve iş istedi.

Vali Yardımcısı Yıldız Büyüker, Ramazan Taşdemir’i hastanede ziyaret etti. Ziyarette, Bölge Eğitim ve Araştırma Hastane Yöneticisi Doç. Dr. Enbiya Aksakal ve Taşdemir’in doktoru Op. Dr. Mehmet Öztürk de bulundu.

Büyüker’e hasta hakkında bilgi veren Op. Dr. Öztürk, gerekli tedavi sürecinin tamamlanmasının ardından ölçülerin alınıp protez kolların takılacağını belirtti.

Kuş için kollarını kaybeden Ramazan, Büyüker’den protez kol ve iş istedi. Erzurum Vali Yardımcısı Yıldız Büyüker de, "Ramazan Taşdemir için gerekli tüm müdahaleler Sağlık Bakanlığına bildirildi. Ailesi için de gerekli yardımlar yapılacak. Babasına ve abisine iş imkanı sağlanacak" dedi.

Büyüker daha sonra aynı hastanede tedavi gören 15 Temmuz şehitlerinden Oğuzhan Yaşar’ın annesi Necmiye Yaşar’ı ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...