Malatya’da Derme İlkokulu öğrencilerinden anlamlı etkinlik

Evkur Yeni Malatyaspor U 21 takımı oyuncuları, Malatya'nın Derme ilçesinde bulunan ilkokulda, Bütün renkler kardeştir, sende takımının formasını giy gel sloganı ile düzenlenen etkinliğe katıldı.

Malatya’da Derme İlkokulu öğrencilerinden anlamlı etkinlik
Malatya
Evkur Yeni Malatyaspor U 21 takımı oyuncuları, Malatya’nın Derme ilçesinde bulunan ilkokulda, "Bütün renkler kardeştir, sende takımının formasını giy gel" sloganı ile düzenlenen etkinliğe katıldı.

Okul bahçesindeki etkinliğe öğrenciler tuttukları takımın formasını giyerek katıldı. Farklı formaların bir araya gelmesiyle adeta renk cümbüşünün ortaya çıktığı etkinlikte konuşan okul müdürü Orhan Özalp, "Toplumda bireyler farklılıklarıyla toplumun birlik ve beraberliğine katkı yaparlar. Farklılıklar doğaldır ve yaşamı anlamlı kılar ve zenginleştirir. Bir toplumu karşılaştığı güçlükler karşısında dirençli ve üstün kılan, o toplumu oluşturan bireyler arasındaki dayanışma ve birlik ruhudur. Farklılıklarımız,birbirimizi tamamlayan zenginliklerimizdir.Bu nedenle saygı duyulmalıdır.Bu saygı kişiye farklı inançlara,görüşlere,yaşayış biçimine ve tuttuğu takıma saygıdır. Herkesin hoşgörüyle birbirine saygı duyması toplumda birlikte yaşama ortamının ve birlik ruhunun tam gerektiği şekilde sağlanması ve devamlılığı için de herkese sorumluluk düşmektedir. Bu vesileyle böyle güzel bir organizasyon düzenlediği için sınıf öğretmenim Mehmet Emin Karayış’a çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından etkinliğe katılan Evkur Yeni Malatyaspor U 21 takımı oyuncuları tarafından öğrencilere imza dağıttı. Okul öğrencilerinin oyuncularından imza almak için birbiriyle yarıştığı etkinlik, birlikte halay çekerek sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...