“Güvenli Nesil Güvenli Gelecek Projesi” devam ediyor

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün yürüttüğü Güvenli Nesil Güvenli Gelecek Projesi devam ediyor.

“Güvenli Nesil Güvenli Gelecek Projesi” devam ediyor
Adıyaman
Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün yürüttüğü “Güvenli Nesil Güvenli Gelecek Projesi” devam ediyor.

Proje kapsamında Adıyaman Lisesi, Spor Lisesi, Atatürk Lisesi, Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Yüzbaşı Rıza Fırat Mesleki ve Teknik Kız Lisesi ve Adıyaman Anadolu Lisesinde eğitim gören 9’uncu sınıf öğrencilerine yönelik bilgilendirme çalışmaları yapılıyor.

Bilgilendirme çalışmaları kapsamında öğrencilere genel güvenlik, güvenli İnternet kullanımı, siber suçlar, dolandırıcılık, trafik ve asayiş konuları hakkında bilgi veriliyor.

Ayrıca Polislik ve Polis Meslek Yüksek Okulları giriş şartları konuları öğrencilere anlatılıyor. Şuana kadar bin öğrenciye bilgilendirme yapıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...