Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması yapıldı

Adıyaman'da Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması-5 gerçekleştirildi.

Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması yapıldı
Adıyaman
Adıyaman’da Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması-5 gerçekleştirildi.

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kent ve ilçe merkezlerinde, polis sorumluluk alanında bulunan tüm okul çevrelerinde "Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması -5" gerçekleştirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından vatandaşların mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, çocukların etkilenebileceği her türlü zararlı faktörlerden uzak tutulması, güvenli bir eğitim-öğretim hayatı sürdürmelerinin sağlanması için ekipler denetim yaptı.

İl ve ilçe merkezlerimizde ki polis sorumluluk alanında öncelikle okul servis araçları ve şoförlerinin, okulla ilişkisi bulunmayan şüpheli şahısların denetimi ile tüm okul çevreleri, okul çevreleri yakınındaki park ve bahçeler, metruk binalar, alkol ve tütün mamulleri satışı yapan yerler, iddia ve ganyan bayileri, kahvehaneler, internet ve oyun salonlarına yönelik denetim uygulaması gerçekleştirilmiştir.

Adıyaman 98 personelin katılımıyla gerçekleştirilen Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması-5 kapsamında, 182 okul çevresi kontrol edilerek, 424 şahıs kontrol edildi. Uygulamada 17 internet cafe, 6 oyun salonu, 37 kahvehane, 2 iddia bayi, 5 büfe, 90 park-bahçe, servis araçları ve diğer araçlar denetlendi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...