Taksi durağından 32 araçlık işgal

Diyarbakır'da taksi duraklarının, kendilerine ayrılan bölümden fazla araç park etmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Taksi durağından 32 araçlık işgal
Diyarbakır
Diyarbakır’da taksi duraklarının, kendilerine ayrılan bölümden fazla araç park etmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Diyarbakır’ın birçok noktasına kurulan taksi durakları vatandaşın ulaşım sorununa çare olurken, durak işletmecilerinin kendilerine ayrılandan fazla bölümü işgal etmesi hem çevredeki vatandaşların hem de araç sürücülerinin tepkisine neden oluyor. Söz gelimi Dağkapı semtinde bulunan bir taksi durağına ayrılan 6 araçlık bölüm, durakta çalışan kahyanın kaldırım önlerine bıraktığı trafik labutları yüzünden 32 araçlık cebe yükseltildi. Özellikle hastaneye gelen vatandaşların park sorunu yaşamasına neden olan sorun ile ilgili taksi durağı işletmecisi konuşmazken araç şoförleri uygulamadan şikayetçi. Şoförler, “Normal şartlar altında taksi duraklarındaki işaretin soluna doğru ilerlemesi gereken durak, burada iki yönlü yapılmış durumda. 6 araçlık cep, bırakılan labutlar nedeni ile 30’un üzerine çıkmış. Hastaneye geldiğimizde park edecek yer bulamıyoruz. Yetkililerin bu soruna bir çözüm bulmasını istiyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...