Diyarbakır’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri

Diyarbakır'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde bisiklet, dağcılık (doğa yürüyüşü) dalış, masa tenisi, satranç, HİS ve atletizm yarışmaları düzenlendi.

Diyarbakır’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri
Diyarbakır
Diyarbakır’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde bisiklet, dağcılık (doğa yürüyüşü) dalış, masa tenisi, satranç, HİS ve atletizm yarışmaları düzenlendi.

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bugün düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kros müsabakaları ve halk koşusuna ise ilgi büyük oldu. Elazığ Caddesi-Batıkent kavşağında start alan yarışmalar Diyarbakır Valilik önünde sona erdi. Küçükler (kız-erkek) yıldızlar (kız-erkek) gençler (kız-erkek) büyükler (kız-erkek) kategorilerine göre yapılan müsabakalarda 230 erkek, 163 kadın sporcu dereceye girebilmek için ter döktü. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında yapılan kros yarışmalarında dereceye giren sporculara 4 kategoride Valilik tarafından toplam 10 bin 400 TL ödül verilecek. Ödüller, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreninde protokol üyeleri tarafından dereceye giren sporculara takdim edilecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...