Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem’den Erzincan Belediyesine ziyaret

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem çeşitli temas ve açılışlarda bulunmak üzere Erzincan'a geldi. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem'i havaalanında Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, kamu kurum müdürleri sivil toplum kuruluşu temsilcileri karşıladı.

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem’den Erzincan Belediyesine ziyaret
Erzincan
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem çeşitli temas ve açılışlarda bulunmak üzere Erzincan’a geldi. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’i havaalanında Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, kamu kurum müdürleri sivil toplum kuruluşu temsilcileri karşıladı.

Erzincan Valiliği’ni ziyaret eden ve Aydın Doğan Öğrenci Merkezi ve Konferans Salonunun açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem daha sonra Erzincan Belediyesini ziyaret etti. Belediye Sarayı girişinde Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı Osman Alanur ve kurum amirleri tarafından karşılanan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem Eroğlu Belediye şeref defterini imzaladı.

Daha sonra başkanlık makamında Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy tarafından belediye çalışmalarını anlatan bir sunum yapıldı.

Ardından Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’e Erzincan Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında eğitim gören kursiyerler tarafından imal edilen işlemeli bakır vazo hediye edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...