İhtiyar delikanlılar gençlere karşı

Cumhuriyet Kupası Bocce müsabakalarında Gençler ile yaşlılar karşı karşıya geldi.

İhtiyar delikanlılar gençlere karşı
Erzincan
Cumhuriyet Kupası Bocce müsabakalarında Gençler ile yaşlılar karşı karşıya geldi.

Erzincan’da 29 Ekim kutlama etkinlikleri çerçevesinde organize edilen Cumhuriyet Kupası Bocce müsabakalarında gençler ile yaşlılar karşı karşıya geldi.

Erzincan’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 94. Yıl dönümü düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor. Bu kapsamda Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çeşitli spor branşlarında Cumhuriyet kupası müsabakaları düzenleniyor.

Erzincan 100. Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan ve yaşları 72 ile 86 arasında değişen ihtiyar delikanlılardan oluşan bocce takımı ile Mustafa Kemal Mesleki Teknik Anadolu Lisesi kız Bocce takımı karşı karşıya geldi. Erzincan 13 Şubat Şehir stadında düzenlenen Gençler ile Yaşlılar 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Bocce müsabakası oldukça çekişmeli geçerken renkli görüntülere sahne oldu.

Gençler ile yaşlılar arasında oynanan müsabakayı 15-12 ihtiyar delikanlılar kazandı. Müsabakada dereceye giren İntihar delikanlılara madalyaları Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu tarafından takdim edildi.

Düzenlenen ödül töreninin ardından İl Müdürü Burak Mumcu, ihtiyar delikanlılar Bocce takımını makamında ağırlayarak bir süre sohbet etti. İl Müdürü Mumcu, “29 Ekim Cumhuriyet Kupası etkinlikleri kapsamında Yaşlılarımız ile Gençlerimizi Bocce müsabakalarında bir araya getirerek çok güzel bir müsabakanın gerçekleşmesini sağladık. 29 Ekim Cumhuriyet kupası müsabakalarımız birçok branşta devam ediyor. Gençlerimize spor yaptırırken Erzincan 100. Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan ihtiyar delikanlıları da onlarla birlikte spor yaptırarak farklı bir etkinlik yapmak istedik. Çok güzel ve zevkli bir müsabaka oldu. Katılan tüm sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...