Belediyespor geleceğin hentbolcularını yetiştiriyor

Hentbol Süper Lig'inde mücadele eden Adıyaman Belediyespor, Hentbol Süper Gençler Lig'inde mücadele eden genç takımada önem vererek geleceğe yatırım yapıyor.

Belediyespor geleceğin hentbolcularını yetiştiriyor
Adıyaman
Hentbol Süper Lig’inde mücadele eden Adıyaman Belediyespor, Hentbol Süper Gençler Lig’inde mücadele eden genç takımada önem vererek geleceğe yatırım yapıyor.

Türkiye Hentbol Süper Lig’inde başarıyla mücadele eden Adıyaman Belediyespor, bir yandan önemli takımlarla mücadele ederken diğer taraftan da geleceğe sporcu yetiştiriyor.

Hentbol Süper Gençler Liginde mücadele eden Adıyaman Belediyespor’un genç takımı 3 etapta oynanacak olan maçların 1. etabı için 18-22 Ekim tarihleri arasında Ankara’da oynanacak olan maçlar için hazırlıklarını sürdürüyor. Belediyespor genç takımının çalışmaları hakkında bilgi veren belediye yetkilileri, Adıyaman Belediyespor’un gelecek kadrosunu oluşturmak için altyapıya ciddi şekilde önem verdiklerini dile getirerek, “Adıyaman Spor Lisesi ile birlikte koordineli bir şekilde çalışıyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda as takımımızın kadrosunu oluşturacak büyük yetenekleri keşfedip, yetiştireceğiz” şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...