Kaymakam Kazez;"Hiçbir başarı tesadüf değildir"

Bir okulda inceleme yapan ve öğrencilerle bir araya gelen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, eğitimin bir ekip işi olduğunu, hiç bir başarının da tesadüf olmadığını söyledi.

Kaymakam Kazez; Tunceli
Bir okulda inceleme yapan ve öğrencilerle bir araya gelen Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, eğitimin bir ekip işi olduğunu, hiç bir başarının da tesadüf olmadığını söyledi.

Tunceli’nin Çemişgezek İlçesi Kaymakamı Harun Kazez, ilçedeki Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek incelemede bulundu.Bu yıl ilave olarak iki kat daha yükselen okulun fiziki koşullarını inceleyen Kaymakam Kazez, Okul Müdürü Cengiz Yıldırım’dan bilgi aldı. Okulun genel durumunun kapsamlı değerlendirildiği toplantının düzenlenmesinin ardından, öğrencileri ziyaret eden Kaymakam Kazez, onlarla sohbet etti.

Çemişgezek’in yurt genelinde kendini ispatlayan başarı geleneğini arttırarak devam ettirmek istediklerini belirten Kaymakam Kazez, “Eğitim bir ekip işidir. Hiçbir başarıda tesadüf değildir. Zaman zaman bir araya gelerek kendimizi değerlendirmemiz mutlaka gerekir. Eğitim için seferberliğimiz devam edecektir. Bu konuda hiçbir mazeretin arkasına gizlenmeden seferber olmalıyız. Öğrencilerimizin arzu edilen başarıyı yakalaması aynı zamanda sorumluluk sahibi, kendine, ailesine, vatanına ve insanlığa faydalı bireyler olması için elimizden geleni yapmak zorundayız” dedi.

Toplantıya Kaymakam Kazez’in yanı sıra Milli Eğitim Şube Müdürleri Vural Berker ve Bedri Gülcemal Ardıç, öğrenci velileri ve servis şoförleri katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...