ÇEDAŞ’tan bilgi güncelleme çağrısı

ÇEDAŞ, elektrik dağıtım hizmeti verdiği Sivas, Tokat ve Yozgat'taki abonelerine 'Bilginizi güncelleyin, sahip olduğunuz hak ve fırsatları kaçırmayın' çağrısında bulundu.

ÇEDAŞ’tan bilgi güncelleme çağrısı
Sivas
ÇEDAŞ, elektrik dağıtım hizmeti verdiği Sivas, Tokat ve Yozgat’taki abonelerine ‘Bilginizi güncelleyin, sahip olduğunuz hak ve fırsatları kaçırmayın’ çağrısında bulundu.

Çamlıbel Elektrik Dağıtım AŞ (ÇEDAŞ), elektrik aboneliği kendi üzerinde bulunmayan ya da bilgileri eksik ve eski olan tüketicilerine, sahip oldukları hak ve fırsatlardan yararlanabilmeleri için ‘bilgi güncelleme kampanyası’ başlattı. Sivas, Tokat ve Yozgat’ta 930 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren ÇEDAŞ, bilgi güncelleme için tüm kanalları ile tüketicilerin hizmetinde olduğunu duyurdu. Elektrik aboneliğini kendi üzerine almak ve bilgilerini güncellemek için tüketicilerin, ÇEDAŞ’ın Genel Müdürlük binasında bulunan Enerji Masası’na, ALO 186 ve 0 552 186 0 186 numaralı WhatsApp Destek Hattı’na başvurabilecekleri belirtildi.Abonelik üzerinde olmayan tüketici mağdur olabilir

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) çıkardığı yönetmeliklerle elektrik abonelerine bir takım hak ve fırsatların sağlandığına işaret ederek, “Ancak burada en önemli şart, aboneliğin kullanıcının kendi üzerinde olması. Yine şirketimiz tarafından sunulan fırsatlar, arıza, planlı ve plansız kesintilerden haberdar olması için de abonemiz bilgilerini güncellemeli. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirket olarak, abonelerimizin mağduriyet yaşamaması, kendisine sunulan fırsatlardan haberdar olması için bölgemizde bir kampanya başlattık. Gelin bilginizi güncelleyin, güncel bilgilerden haberiniz olsun diyoruz” şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...