Başkan Toprak Başkan Erdoğan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu

Adıyaman'ın Kahta ilçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, AK Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış'a hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Başkan Toprak Başkan Erdoğan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta ilçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, AK Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış’a hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a AK Parti Kahta ilçe Başkanı Bedir Yeni, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Geyik ve belediye encümenleri eşlik etti. Başkan Toprak ve yanındaki heyet, AK Parti Genel Merkezi tarafından Adıyaman İl Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Erdoğan’ı ve AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Alkayış’ı yeni görevlerinde başarılar diledi. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış hep birlikte Ak Parti’ye, Adıyaman’a ve vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunacaklarını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan ise yapılan ziyaretten dolayı Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a ve AK Parti Kahta ilçe Başkanı Bedir Yeni’ye ve beraberindekilere teşekkür etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom