Erzincanpark AVM’de ki Atatürk konulu sergiye yoğun ilgi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 94. Yıl dönümü kutlama programı kapsamında Erzincanpark AVM'de Atatürk konulu fotoğraf ve kitap sergisi açıldı.

Erzincanpark AVM’de ki Atatürk konulu sergiye yoğun ilgi
Erzincan
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. Yıl dönümü kutlama programı kapsamında Erzincanpark AVM’de “Atatürk konulu fotoğraf ve kitap sergisi açıldı.

Erzincan İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından Erzincan Vali Yardımcıları Dede Musa Baştürk ile Yaşar Kemal Yılmaz, Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürü Arda Heb, Erzincanpark AVM Genel Müdürü Dağhan Çakmak, kamu kurum müdürleri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla açılan Atatürk konulu fotoğraf ve kitap sergisi 10 Kasım Cuma gününe kadar Erzincanpark AVM’de ziyaretçilerini ağırlayacak.

Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürü Arda Heb, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenledikleri sergiyi vatandaşların beğenisine sunduklarını ifade ederek, serginin hayırlı olmasını temenni etti.

Türkiye Cumhuriyetinin, bu topraklar üzerinde yaşayan tüm vatandaşları kökeni, dili, dini, mezhebi ne olursa olsun hiç bir ayrım yapmaksızın her bir ferdinin, bu ülkenin aynı haklara sahip, ortak bir geçmişi ve geleceği paylaşan, tasada ve kıvançta bir olarak gören, kucaklayıcı ve kapsayıcı bir telakkiye sahip olduğunu dile getiren Erzincanpark AVM Genel Müdürü Dağhan Çakmak ise, Erzincan İl Kültür Turizm Müdürlüğünce Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında hazırlanan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman Türk milletinin 19 Mayıs 1919’da başlayıp, 29 Ekim 1923’de Cumhuriyet’in kuruluşuna kadar geçen zaman içerisinde yaşamış oldukları olayların konu edildiği "Atatürk konulu Fotoğraf ve Kitap sergisini Erzincanpark AVM’de sergilenmesine ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyduğunu kaydetti.

Ziyaretçiler tarafından büyük takdir ve beğeni kazanan sergi, vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...