Nilgün Azizoğlu, şehit annelerini yalnız bırakmıyor

Şehit ve gazi ailelerini her fırsatta ziyaret eden ve acılarını paylaşan Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu'nun eşi Nilgün Azizoğlu, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören 15 Temmuz Şehidi Oğuzhan Yaşar'ın Annesi Necmiye Yaşar'ı ziyaret etti.

Nilgün Azizoğlu, şehit annelerini yalnız bırakmıyor
Erzurum
Şehit ve gazi ailelerini her fırsatta ziyaret eden ve acılarını paylaşan Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’nun eşi Nilgün Azizoğlu, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören 15 Temmuz Şehidi Oğuzhan Yaşar’ın Annesi Necmiye Yaşar’ı ziyaret etti.

15 Temmuz gecesi FETÖ Terör örgütü tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sırasında, şehit düşen şehit Murat Ellik’in annesi Züleyha Ellik ile birlikte hastaneye giden Nilgün Azizoğlu, Necmiye Yaşar’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“Sizleri hep yanımızda gördük, bizi hiç yalnız bırakmadınız. Acılarımıza ortak oldunuz, yeri geldi evinizin kapılarını bizlere açtınız” diyen Şehit Oğuzhan Yaşar’ın Babası Ahmet Yaşar ve Annesi Necmiye Yaşar, doktorların sayesinde sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi.

İki şehit anasının biraya geldiği ziyarette duygulu anlar yaşandı. Ardından Vali Seyfettin Azizoğlu’nun eşi Nilgün Azizoğlu ve Murat Ellik’in Annesi Züleyha Ellik, Ağrı’nın Diyadin İlçesi’nde yüksek gerilim hattına kanadı takılan kuşu kurtarmak isterken elektrik akımına kapılıp iki elini kaybeden Ramazan Taşdemir’e de geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Nilgün Azizoğlu, hastane ziyaretinin ardından geçtiğimiz günlerde Hakkâri İli Çukurca İlçesinin Irak sınırına yakın Zer Tepe bölgesinde PKK’lı teröristler tarafından önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirmesi sonucu şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Adem Gezer’in ailesini ziyaret etti. Aile ile birlikte bir müddet sohbet eden Nilgün Azizoğlu, acılarına ortak oldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...