TGB’li gençler ’İstiklal Yürüyüşü’nde Erzurum’da

Türkiye Gençlik Birliği'nin (TGB) düzenlediği '29 Ekim İstiklal Yürüyüşü'nün üçüncü durağı, Erzurum oldu.

TGB’li gençler ’İstiklal Yürüyüşü’nde Erzurum’da
Erzurum
Türkiye Gençlik Birliği’nin (TGB) düzenlediği ’29 Ekim İstiklal Yürüyüşü’nün üçüncü durağı, Erzurum oldu.

Türkiye Gençlik Birliği üyelerinin Samsun’dan başlattığı ’29 Ekim İstiklal Yürüyüşü’nün üçüncü durağı, Amasya’dan sonra Erzurum oldu.

Erzurum Kongresi’nin yapıldığı Kongre Binası önünde bir araya gelen TGB üyesi gençler ellerinde pankart ve dövizlerle slogan atarak basın açıklaması yaptı.

Basın açıklaması yapan Türkiye Gençlik Birliği Genel Başkanı Cem Dikmen, “Türkiye Cumhuriyeti savaş koşullarına girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti şu an açıktan, Amerika ile savaşmaktadır. Bunun taşeron terör örgütleri ile savaşmaktadır. Bunlar öyle dolaylı savaşlar değildir. Türkiye’nin bağımsızlığının en büyük düşmanı olan ABD ve onun taşeron terör örgütleri olan Fetullahçı çete, PKK, Türkiye’yi bölmek için, Türkiye’ye diz çöktürmek için alçakça her gün saldırılarını yinelemektedirler” dedi.

Basın açıklamasının ardından bir süre slogan atan grup daha sonra otobüs ile Sivas’a hareket etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...