Pasinler’de Cumhuriyetin 94. yıl dönüm etkinlikleri çelenk sunumuyla başladı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 94. yıl dönümü etkinlikleri ülke genelinde olduğu gibi Erzurum Pasinler'de de coşkuyla kutlanmaya başladı.

Pasinler’de Cumhuriyetin 94. yıl dönüm etkinlikleri çelenk sunumuyla başladı
Erzurum
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 94. yıl dönümü etkinlikleri ülke genelinde olduğu gibi Erzurum Pasinler’de de coşkuyla kutlanmaya başladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 94. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında hükümet konağı önündeki Atatürk büstüne İlçe Kaymakamı Harun Ersin Polat, Garnizon Komutanı Personel Üsteğmen Muhammet Kadeş, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu tarafından çelenk sunumu yapıldı. Çelenk konulmasının ardından başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde istiklal marşı okundu.

Cumhuriyet Bayramının 94. yıl dönümü coşkuyla kutlanması için bütün hazırlıkların tamamlandığını belirten Pasinler Kaymakamı Harun Ersin Polat, Cumhuriyet Bayramı törenlerinin bugün itibariyle saat 12.30’da başladığını, 29 Ekim günü saat 24.00’e kadar kutlamaların sürecek. Yarın saat 9’da kaymakamlık makamında tebrikleri kabul edeceğini, daha sonra cumhuriyet caddesinde kutlamaların devam edeceğini, törenlere tüm Pasinlerli vatandaşları davet ettiğini söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...