TCF Başkanı Şebin: “Spora bu denli destek veren bir başkan daha yok”

Türkiye Curling Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Kenan Şebin, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in sporda kenti zirveye taşıdığını ifade ederek, Dünya'nın hiçbir yerinde Mehmet Sekmen gibi ekibiyle spora hizmet eden, turizme katkıda bulunan başka bir Belediye Başkanı ben hayatımda görmedim dedi.

TCF Başkanı Şebin: “Spora bu denli destek veren bir başkan daha yok”
Erzurum
Türkiye Curling Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Kenan Şebin, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in sporda kenti zirveye taşıdığını ifade ederek, “Dünya’nın hiçbir yerinde Mehmet Sekmen gibi ekibiyle spora hizmet eden, turizme katkıda bulunan başka bir Belediye Başkanı ben hayatımda görmedim” dedi.

Doç. Dr. Şebin, Başkan Sekmen’i ziyaret ederek, curling sporuyla ilgili ülke genelinde devam eden çalışmaları anlattı. Şebin, Başkan Mehmet Sekmen ile birlikte sporda şehrin yükselen bir ivme kat ettiğini hatırlatarak, “Spora bu kadar destek vermiş bir Belediye Başkanı hakkında bu kadar haince bir kamuoyu oluşturulmasından bir Erzurumlu olarak bir Türk vatandaşı olarak bu ülkeye borcunu ödemeye çalışan bir vatandaş olarak çok rahatsız oluyorum. Çünkü Dünya’nın hiçbir yerinde Mehmet Sekmen gibi ekibiyle spora hizmet eden, turizme katkıda bulunan başka bir Belediye Başkanı ben hayatımda görmedim” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...