Cumhuriyetin 94’üncü kuruluş yıldönümünde Erzincan da ki Atatürk anıtına çelenk sunuldu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 94'üncü kuruluş yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Erzincan da ki Atatürk Anıtına çelenk sunuma töreni düzenlendi.

Cumhuriyetin 94’üncü kuruluş yıldönümünde Erzincan da ki Atatürk anıtına çelenk sunuldu
Erzincan
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94’üncü kuruluş yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Erzincan da ki Atatürk Anıtına çelenk sunuma töreni düzenlendi.

Türkiye Cumhuriyetinin 94’üncü kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında Erzincan Belediyesi önünde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma törenine; Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, il protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu ve Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Atatürk Anıtına çelenk sunarak, saygı duruşunda bulundular.

Çelenk sunumunun ardından Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile tören sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...