Elazığ'da Basın Köklü Bir Geçmişe Sahiptir

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Basında Sansürün Kaldırılması ve Gazeteciler Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, basının önemini anlatıp, gazetecilerin basın bayramını kutladı

Elazığ'da Basın Köklü Bir Geçmişe Sahiptir Güncel
Selmanoğlu “Demokrasinin temel koşullarından biri basın özgürlüğüdür” diyerek mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Gerek ülkemizde ve gerekse ilimizde siyasal, sosyal ve ekonomik yapıyı geliştirmek ve kalkındırmak için yapılan tüm işlerde görsel, işitsel ve yazılı basınımıza çok büyük işler düşmektedir. Basın halkla kamuoyu arasında köprü vazifesi görmekte, halk ile kurumları birleştirici unsur olmaktadır. Basının insanların vicdanı ve sesi olduğu düşüncesiyle, ilimizde 100 yıla yakın köklü bir geçmişe sahip olan basın yayın organlarının bulunması bu konuda şanslı bir il olduğumuzu göstermektedir. Mesai kavramı olmaksızın, gece ve gündüz demeden çalışan basın mensuplarımızın üzerine düşen görevini eksiksiz, basın ahlak ve ilkelerine uygun yapması ise en büyük temennimizdir.
Bu duygularla gerek çalışan ve gerekse bu işten emekliliğe ayrılan tüm basın mensubu arkadaşlarımızın Basında Sansürün Kaldırılması ve Gazeteciler Bayramını en içten duygularımla tebrik ediyor, kendilerine saygılar sunuyorum”
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom