Erzurum’da mehter ve bando ekibi birlikte çalıp söyledi

Erzurum'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Havuzbaşı'nda düzenlenen törenle kutlandı. Törende mehter ve bando ekibi birlikte çalıp söyledi, 'Sarı Gelin' türküsü Cumhuriyet Bayramı kutlamasına renk kattı.

Erzurum’da mehter ve bando ekibi birlikte çalıp söyledi
Erzurum
Erzurum’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Havuzbaşı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Törende mehter ve bando ekibi birlikte çalıp söyledi, ‘Sarı Gelin’ türküsü Cumhuriyet Bayramı kutlamasına renk kattı.

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve 9’uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Uğur Tarçın’ın tören alanında halkı selamlamasıyla başlayan Cumhuriyet Bayramı kutlaması, soğuk hava altında gerçekleşti.

Vali Seyfettin Azizoğlu günün önemine binaen bir konuşma yaparak, ülke üzerinde oynanan oyunları her zaman 15 Temmuz’da olduğu gibi bu halkın bozacağını söyledi.

Konuşmaların ardından törende mehter ve bando ekibi birlikte çalıp söyledi, ‘Sarı Gelin’ türküsü Cumhuriyet Bayramı kutlamasına renk kattı.

Tören resmi geçitle son buldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...