İhracat Haftası seminerleri

İhracat Haftası kapsamında tüm Türkiye ile birlikte Erzurum'da da DAİB tarafından çeşitli seminerler düzenleniyor.

İhracat Haftası seminerleri
Erzurum
İhracat Haftası kapsamında tüm Türkiye ile birlikte Erzurum’da da DAİB tarafından çeşitli seminerler düzenleniyor.

İhracatımızın sürdürülebilir ve kalıcı bir şekilde artırılmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar çerçevesinde, 1-3 Kasım 2017 tarihleri arasında tüm Türkiye genelinde İhracat Haftası 2017 etkinlikleri gerçekleştirilecektir.

Geleneksel hale getirilerek her sene tekrarlanması planlanan İhracat Haftası etkinliklerinin Erzurum programı da, bölgedeki tüm ihracatçılara farklı konularda bilgiler verebilmek üzere 31 Ekim 2017 Salı günü 13.30-17.30 saatleri arasında Doğu Anadolu İhracatçı Birliği Erzurum Konferans Salonunda düzenlenecek.

Programda; Dünyanın önde gelen danışmanlık firmalarından Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü’nden Banu Koçkar ve Ceyhun Yeşilşerit ‘‘Dış Ticaret İstihbaratı ve Eğilim Programı ve Dünya Ticaretindeki Gelişmeleri izlemede Trade Map ve Diğer veri kaynakları’’ konusunda bir bildirimde bulunurken, TİM’den Koray Dağdeviren ise, ‘‘Türkiye Ticaret Merkezleri’’ hakkında ihracatçılarımız bilgilendirecek.

İhracat Haftası ile ilgili konuşan DAİB Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Şengel; “Birlik olarak 17 ili temsil ediyoruz, geniş bir coğrafyamız var. Gittiğimiz yerlerde eğitim programları yaparak firmalarımıza teşvikler hakkında bilgiler sunduk. Amacımız firmalarımızı daha da bilinçlendirip, yaptıkları işin ne kadar önemli olduğu hakkında bilgilendirmek olup ‘‘İhracat Haftası’’nda tüm ihracatçılarımızı ve konuya meraklı herkesi, seminerimize davet ediyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...