Aliş’in Macerası Elazığ’da

Aytekin Atabeyoğlu’nun yazmış olduğu Bayram Gündoğdu’nun yönettiği Tiyatro Roza Oyuncuları Tarafından Sahnelenecek olan ‘Aliş’in Macerası’ Adlı Çocuk oyunu 03 Kasım 2017 Cuma günü Elazığ da Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezinde Saat 10.00 ve 14.00 de iki seans olarak sahnelenecek.

Aliş’in Macerası Elazığ’da Kültür

Roza Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Bayram Gündoğdu oyunla ilgili bilgiler verdi.

Sevgili çocuklar, Dansları ve müzikleriyle hem eğitici hem de eğlence dolu oyunumuzu keyifle izleyeceksiniz. "Alişin Macerası oyunumuz insana, doğaya ve hayvanlara karşı sevgiyle yaklaşılmasını konu almaktadır. Bir insan Aliş gibi sevgisiz yaşamamalı ve ne olursa olsun doğrudan, dürüstlükten ve iyilikten ayrılmamalıdır Evin yaramaz çocuğu Aliş doğaya, hayvanlara zarar vermekte ve sağlıksız beslenerek de kendisine hiç dikkat etmemektedir. Bundan dolayı dişleri çürümeye başlamıştır. Alişin dişlerini ele geçirmeye çalışan çürük ve mikroba karşı diş perisi mücadele etmektedir. Bakalım Aliş çürük ve mikrobun tuzağına düşüp sağlıksız yaşamaya devam edecek mi?" devamını merak edenleri oyunumuza davet ediyorum.

“Oyunumuzun Biletlerini Biletix ve Bilet Satış Noktaları Batı Kitap Kırtasiye Şubelerinden ve Oyun Günü Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi Bilet Gişesinden Alabilirsiniz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...