Müftü Karabayır, Kur’an Kurslarını denetledi

Erzincan Müftüsü Yavuz Karabayır Kur'an Kurslarını ziyaret ederek denetimde bulundu.

Müftü Karabayır, Kur’an Kurslarını denetledi
Erzincan
Erzincan Müftüsü Yavuz Karabayır Kur’an Kurslarını ziyaret ederek denetimde bulundu.

Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Ali Şen ile birlikte, Bahçelievler ve Münire Hanım & Ahmet Hamza 4-6 yaş grubu Kur’an Kurslarını ziyaret eden Müftü Karabayır, öğrencilerin eğitim-öğrenim durumlarını gözden geçirip, çocuklarla birebir ilgilenerek onlara sorular sordular.

Buradaki ziyaretin ardından Dede Paşa Erkek Kur’an Kursunu ziyarette eden Müftü Karabayır ve beraberindekiler zihin ve bedenleriyle Kur’an’a muhafızlık yapan hafızlardan, Kur’an-ı Kerim okunmasını dinleyip hafızların işledikleri derse iştirak ettiler.

Farklı etkinliklerle gençlerin yüreklerini inşa etmeye çalışan hocalara, bu mekânı en hayırlı iş için îmâr eden hayırseverlere, evlatlarını bu davaya adayan velilere, gönlü bu yolda olanlara dualarla ziyaretini tamamlayan Müftü Karabayır ardından, Yoğurtlu Beldesi Kur’an Kursunu ziyaret etti.

Hizmete yeni açılan Yoğurtlu Beldesi Kız Kur’an Kursu, semt kütüphanesi, 4-6 yaş grubu öğrenci sınıfı ve köy sakinleri oturma odasını ziyaret eden Müftü Karabayır, kız Kur’an kursunda okuyan bayanlar ve 4-6 Yaş grubu çocukların buradaki eğitim-öğrenimlerinin işleyişine tanıklık edip belde sakinleriyle sohbet etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...