Emniyet’ten şehit yakınlarına iftar

Elazığ Emniyet Müdürlüğü şehit, gazi ve malül ailelerine iftar yemeği verdi.

Emniyet’ten şehit yakınlarına iftar Güncel
Elazığ Emniyet Müdürlüğü şehit, gazi ve malül ailelerine iftar yemeği verdi.
 
 Polisevi Sevgi Bağlarında düzenlenen iftar programına Elazığ Vali Yardımcısı Mesut Gençtürk, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Emniyet müdürü Ayhan Buran, askeri yetkililer ve şehit, gazi ve malül aileleri katıldı. 
  
Elazığ Emniyet Müdürü Ayhan Buran, gazetecilere yaptığı açıklamada, Elazığ halkının Ramazanını tebrik etti. Müdürlük olarak her yıl geleneksel olarak Ramazan ayında Elazığ’daki şehit aileleri ve gaziler ve emekli teşkilat mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldiklerini belirten Buran,” Biz her zaman şehit yakınlarımızla görüşüyoruz, onların ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Gerçekten mutlu bir gün. Burada şuanda 60 aile var. Bu ailelerimizin biraya getirmek onların dertlerine çare olabilmek, onlarla paylaşabilmek bizi mutlu ediyor.” dedi. 
 
“ASAYİŞ OLAYLARINDA CİDDİ ORANDA DÜŞÜŞ VAR”
Emniyet Müdürü Ayhan Buran, bir soru üzerine Elazığ’da Ramazan ayında asayişe müessir olaylarda ciddi oranda azalma görüldüğünü söyledi.
  
Buran, “Ramazan ayında bariz bir şekilde asayişe müessir olaylarda bir azalma görüyoruz. Özellikle Ramazan ayında Elazığ halkı öğlene kadar uyuyor. Öğleden sonra biraz hareketlenme başlıyor. İftara yakın saatlerde insanların şeker seviyelerinin düşmesinden dolayı biraz kavga olayları meydana geliyor ancak geçmiş olaylarla mukayese ettiğimizde gerçekten çok ciddi bir düşüş var” diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom