“Güneşi Isıtan Sözler” konferansı düzenlendi

Adıyaman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Topluluğunca düzenlenen Güneşi Isıtan Sözler adlı konferansta Eğitimci Yazar Ayhan Korkmaz konuştu.

“Güneşi Isıtan Sözler” konferansı düzenlendi
Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Topluluğunca düzenlenen "Güneşi Isıtan Sözler" adlı konferansta Eğitimci Yazar Ayhan Korkmaz konuştu.

Adıyaman Üniversitesi Vehbi Koç Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansa Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Gürbüz, akademik ve idari çalışanları ile öğrenciler katıldı.

Öğrencilere öğretmenlik mesleğinin önemini aktaran, verdiği örnekler ve anlattığı hikayelerle öğretmenlik mesleğinde karşılaşılabilecek sorun ve engellerden bahseden Eğitimci Yazar Ayhan Korkmaz, "Öğretmen kendi destanını yazan kişidir. Sizlerin de gelecekte kendi destanınızı yazmanızı istiyorum. Kendi destanınızı yazmazsanız başkasının destanında noktalama işareti olursunuz" dedi.

Konferans sonrası konuşan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Gürbüz ise, "Ayhan Korkmaz yıllardır hiç değişmeyen, doğrularından ödün vermeyen bir hocamızdır. Tanıdığım güzel insanlardan biridir. Konferansından dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok önemli bilgileri, çok önemli örnekler ışığında bizlere sunmuştur. Öğrencilerimizin güzel dersler çıkaracağına inandığım bir konferans oldu" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom