Cumhuriyet Bayramı’nda Aşure etkinliği

Darende ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardından belediye tarafından binlerce vatandaşa aşure ikramında bulunuldu.

Cumhuriyet Bayramı’nda Aşure etkinliği
Malatya
Darende ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardından belediye tarafından binlerce vatandaşa aşure ikramında bulunuldu.

Darende ilçesinde Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde bu yıl aşure günü etkinliği de gerçekleştirildi. Darende Hacı Hasan Akyol Çarşısında yapılan etkinlikte konuşan Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, Cumhuriyet’in 94’üncü kuruluş yıl dönümünde halka aşure ikramında da bulunduklarını belirterek “Bu güzel ve anlamlı günde, vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi beni mutlu etti. Vatandaşlarımıza ve bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Aşure ile ilgili bilgiler de veren Başkan Eser, herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. Darende Belediyesinin düzenlediği aşure etkinliğine katılan Kaymakam Enver Hakan Zengince ise böylesine mutlu bir günde ağızların aşure ile tatlanmasından dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.

Etkinliğe Kaymakam Zengince’nin yanı sıra Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Garnizon Komutanı Murat Köse, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, Belediye Başkan Yardımcısı Savaş Kazancıoğlu, siyasi parti temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...