44 yıl sonra buluştular

Atatürk Lisesi'nin 1972-1973 dönemi ilk mezunları 44 yıl aradan sonra buluştular.

44 yıl sonra buluştular
Erzurum
Atatürk Lisesi’nin 1972-1973 dönemi ilk mezunları 44 yıl aradan sonra buluştular.

Atatürk Üniversitesi Konukevi-2’de bir araya gelen mezunlar, duygulu anlar yaşadılar. Kimi arkadaşları ahirete irtihal ederek aralarından ayrılmış, kimileri emekli olmuş torun sevmekle meşgul, kimileri de ak saçlı-aksakallı dedeler olmuşlardı.

Emektar hocalarından bir kısmı bu tarihi ana tanıklık ederken, bir kısmı da telefonla duygularını dile getirdiler. Mezunların birçoğu Erzurum dışından geldikleri için ilk ikramda kete, kerti peynir, civil peynir ve tandır ekmeği tercih ettiler. Akşam yemeğinde de aynı şekilde Erzurum mutfağının nefis yemekleri ile hasret gidermeyi tasarladılar.

Emektar hocaların konuşmalarının ardından, neredeyse Yarım Asra yakın bir aradan sonra birbirlerini hatırlamak üzere tanışma faslı yoğun duyguların yaşanmasına neden oldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...