Yöresel Ürünler Fuarı büyük ilgi gördü

Adıyaman'da gerçekleştirilen Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarı büyük ilgi gördü.

Yöresel Ürünler Fuarı büyük ilgi gördü
Adıyaman
Adıyaman’da gerçekleştirilen Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarı büyük ilgi gördü.

19-29 Ekim tarihleri arasında Adıyaman Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarını yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etti. Medya Trend Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül, fuara gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Mustafa Gül, fuar sonunda yaptığı açıklamada, “19-29 Ekim Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Fuarına vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Adıyaman halkı çok güzel ve büyük ilgi gösterdi. Bundan önceki fuarlara gelmeyen halkımız bu fuara geldiler. Fuar boyunca ilgi alaka yoğun olması bizi memnun etti. Hem katılımcılar hem de fuarcılar olarak bizi memnun etti. Kamera kayıtlarımıza göre yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etti. Katılan firmalarımız ziyaretçilerden ve yapılan satışlardan memnunlar. Bunu geleneksel hale getirmemizi istediler. Firma olarak 2018, 2019 ve 2020 yılında da bu fuarı yapacağız” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...