29 Ekim’e coşkulu kutlama

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da coşkuyla kutlandı.

29 Ekim’e coşkulu kutlama
Kahramanmaraş
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da coşkuyla kutlandı.

Öğrenciler, Piazza AVM’de Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında hazırladıkları özel gösteriyi alışveriş merkezinin etkinlik alanında sergiledi. Görsel şöleni andıran etkinlikler ziyaretçiler tarafından ilgi gördü. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında hazırladıkları özel gösteriyi alışveriş merkezinin etkinlik alanında sergileyen öğrenciler Kahramanmaraşlılardan alkış aldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan gösteriler öğrenciler rap performansı ve piyano eşliğinde marş ve türkülerin söylenmesiyle sürdü.

Öğrencilerin sergiledikleri gösteriler ile bando ekibinin konseri beğeni topladı. “Dev Türk Bayrağı Workshopu” için bir araya gelen onlarca çocuk devasa Türk bayrağını el baskısı yöntemiyle birlikte şekillendirdi. Öğrencilerin, Cumhuriyet Bayramı kutlama programı “29 Ekim” konulu boyama etkinliği ile sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...