Ölmek üzereyken bulunan ’Şanslı’ kurtarılamadı

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde ölmek üzereyken çöplükte bir hayvansever genç tarafından bulunan ve 'Şanslı' adı verilen köpek kurtarılmadı.

Ölmek üzereyken bulunan ’Şanslı’ kurtarılamadı
Sivas
Sivas’ın Şarkışla ilçesinde ölmek üzereyken çöplükte bir hayvansever genç tarafından bulunan ve ’Şanslı’ adı verilen köpek kurtarılmadı.

Şarkışla’da 20 Ekim günü açlıktan ölmek üzereyken bulunan Kangal cinsi köpek, Sivas’ta özel bir veteriner kliniğine getirildi. Burada tedaviye alınan ve ’Şanslı’ ismi verilen köpeğe özenle bakıldı. Kliniğe getirildiğinde 28 kilogram olan Şanslı’ya çok sayıda hayvansever yardım etti. Köpeğe, sağlıklı başka bir köpekten kan nakli de yapıldı. Ancak dün gece saatlerinde durumu kötüye giden ’Şanlı’ tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Köpeğin öldüğünü duyan hayvan severler büyük üzüntü yaşadı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...