Dadaş Ortaokulu’ndan lösemili çocuklar yararına kermes

Erzurum Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Dadaş Ortaokulu İyilik Hareketi adlı grup, rehber öğretmenleri Elanur Yılmaz ile birlikte LÖSEV Genel Merkezi ile irtibat kurarak; LÖSEV gönüllüleri tarafından temin edilen ürünlerle lösemili çocuklar yararına bir kermes düzenledi.

Dadaş Ortaokulu’ndan lösemili çocuklar yararına kermes
Erzurum
Erzurum Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Dadaş Ortaokulu “İyilik Hareketi” adlı grup, rehber öğretmenleri Elanur Yılmaz ile birlikte LÖSEV Genel Merkezi ile irtibat kurarak; LÖSEV gönüllüleri tarafından temin edilen ürünlerle lösemili çocuklar yararına bir kermes düzenledi.

Lösemi hastalığının ve lösemili çocukların eğitim ve diğer ihtiyaçlarının giderilmesinin öneminin vurgulandığı etkinliğe Dadaş Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri ürün satın alarak destek oldu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...