Atatürk Lisesi ilk mezunları bir araya geldi

Erzurum Atatürk Lisesi 1973 ilk mezunları, okul arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Atatürk Lisesi ilk mezunları bir araya geldi
Erzurum
Erzurum Atatürk Lisesi 1973 ilk mezunları, okul arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Türkiye’nin farklı illerinde hayatlarını devam ettiren mezunlar, Erzurum Atatürk Lisesi konferans salonunda buluşarak okul yıllarında yaşadıkları anılarını yad ettiler.

Ticaretten-politikaya, bürokrattan-idareciye görev yapan Atatürk Lisesi 73 yılı ilk mezunları bu anları yaşamaktan gurur duyduklarını ve bu programı icra edenlere teşekkür ettiklerini bildirdiler.

Kendisinin de önceki yıllarda İskenderun İmam Hatip Lisesi mezunlarını çağırıp program yapıldığını anımsatarak bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız; “Biz tarihi çok geniş ve tarihi kahramanlıklarla dolu bir milletin evlatlarıyız” dedi. Öğrencilere de seslenen Ercan, “Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘gençler bu milleti bu ülkeyi bu cumhuriyeti sizler muasır medeniyetler seviyesinin üstüne getireceksiniz.’ Geçmişten ders almak ve geleceğe umutla bakmak gerekir. Değerli gençler büyüklerinizden örnek alarak büyüklerimizin üzerine bir şeyler katarak ülkemizi devletimizi ve milletimizi daha da ileriye götüreceksiniz” sözlerine ekledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...