Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Malatya’yı tanıttı

Malatya Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ve birlik heyeti 25-28 Ekim tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen 'Animall Hayvancılık Fuarı'na katılarak stant açtı. Başkan Akın ve heyet, burada soy kütüğü (SOYBİS) toplantısına da katıldı.

Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Malatya’yı tanıttı
Malatya
Malatya Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ve birlik heyeti 25-28 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen ‘Animall Hayvancılık Fuarı’na katılarak stant açtı. Başkan Akın ve heyet, burada soy kütüğü (SOYBİS) toplantısına da katıldı.

Malatya Koyun, Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Akın ve beraberindekiler Antalya’da düzenlenen Animall Hayvancılık Fuarına katılarak Malatya’yı temsilen stant açtı. Stantta broşür, kitapçık, şapka, kalem ve defter dağıtan Başkan Akın ve birlik heyeti, ziyaretçilere Malatya kayısısı da ikram ederek Malatya ile ilgili bilgiler verdi. Başkan Akın ve beraberindekiler, hibeler, teşvik, destekler ve Malatya birliği çoban müzesi ile ilgili fuara katılan birçok kurum, kuruluş, birlik yöneticileri ile de görüşmeler yaparak destek istedi.

Başkan Akın ve birlik heyeti daha sonra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Hayvancılık Genel Müdürlüğü ve Türkiye Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği tarafından 26-27 Ekim tarihleri arasında organize edilen soy kütüğü (SOYBİS) eğitim, bilgilendirme ve görüşme programına katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...