Battalgazi Belediyesi artık yeni yerinde

Battalgazi Belediyesi eski DSİ binası yerine yapılan yeni hizmet binasında hizmet vermeye başladı. Yeni binaya taşınılması nedeniyle kurban kesimi gerçekleştirildi.

Battalgazi Belediyesi artık yeni yerinde
Malatya
Battalgazi Belediyesi eski DSİ binası yerine yapılan yeni hizmet binasında hizmet vermeye başladı. Yeni binaya taşınılması nedeniyle kurban kesimi gerçekleştirildi.

Sivas Caddesi üzerinde yapımı tamamlanan 40 bin metrekare kapalı alana sahip Battalgazi Belediyesi hizmete girdi. Artık yeni yerinde hizmet verecek olan Battalgazi Belediyesi’nde taşınma öncesi kurban kesildi. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, hizmet binalarının tüm Battalgazi ve Malatya’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

Battalgazi’nin önemli bir esere kavuştuğunu kaydeden Gürkan, “Burada çalışanlar vesilesiyle tüm Battalgazili ve Malatyalı hemşehrilerimize hayırlı hizmetler sunulmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Kestiğimiz Kurban’ın Allah indinde kabul olmasını diliyorum. Allah nazardan esirgesin” dedi. Battalgazi Belediyesinin önemli işlere imza attığını vurgulayan Gürkan, “Türkiye’de örnek olacak, Türkiye’ye rol model olacak güzel hizmetlere ekibimizle birlikte imza atıyoruz. Bu güzel hizmetlerin devamını diliyorum. Binamızın tekrar memleketimize, milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum ve hayırlı hizmetler yapılmasını niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kesilen kurbanlar ise ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere Battalgazi Belediyesi Hayır çarşısına teslim edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...