Rektör Çomaklı’nın konuğu, Danıştay Üyesi Hicabi Ece oldu

Danıştay Üyesi Hicabi Ece, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı ziyaret etti.

Rektör Çomaklı’nın konuğu, Danıştay Üyesi Hicabi Ece oldu
Erzurum
Danıştay Üyesi Hicabi Ece, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete konuşan Hicabi Ece, Atatürk Üniversitesinde yüksek lisans yaptığını belirterek, yıllar sonra tekrar Erzurum ve Atatürk Üniversitesinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Geçen zaman içerisinde üniversiteyi daha da gelişmiş gördüğünü söyleyen Ece, Atatürk Üniversitesinde eğitim görmenin bir ayrıcalık olduğunu söyledi.

Konuğu Hicabi Ece’nin nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Rektör Çomaklı, tıpkı Hicabi Ece gibi devletin üst kademelerinde görev yapan birçok kişinin Atatürk Üniversitesi mezunu olduğunu ifade etti. Çomaklı, şimdiye kadar 300 binden fazla öğrenci mezun eden üniversitenin, güncel öğrenci sayısının ise yine 300 bini aştığını vurguladı.

Ziyaretin sonunda Rektör Çomaklı, konuğu Hicabi Ece’ye el yazması Kur’an-ı Kerim ve köstekli saat hediye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...