Dün istedi, bugün Vali oldu

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, okul ziyareti sırasında bir ilkokul öğrencisinin söylediği Valilik makamına oturmak istiyorum talebini kırmayarak, bugün isteğini gerçekleştirdi. Arkadaşları ile Vali Sonel'i ziyaret eden ilkokul öğrencisi Eylül Deniz Çelik, kısa süreliğine de olsa valilik yaptı.

Dün istedi, bugün Vali oldu Tunceli

Vali ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, her hafta olduğu gibi dün de okul ziyaretleri kapsamında Elif Güntaş İlkokulu’na gitti. Okuldaki eğitim çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Sonel, sınıflarda öğrencileri ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Sohbet sırasında 3. sınıf öğrencilerinden Eylül Deniz Çelik, Valiliği merak ettiğini ve makamda oturmak istediğini söyledi.

Vali Sonel’de bugün 3. sınıf öğrencisi Çelik ve arkadaşlarını makamına davet etti. Arkadaşlarıyla valiliğe gelen Çelik, hem hayalini gerçekleştirdi hemde arkadaşlarıyla birlikte Vali Sonel’e saz çalıp türkü söyledi.

Daha sonra Vali Sonel, tüm çocuklara sırayla makamını vererek, kısa da olsa valilik duygusunu yaşamalarını sağladı. Vali Sonel, sohbetin ardından çeşitli hediyelerle çocukları sevindirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom