İstanbul’a oğlunun nişanına giden adama şok

Erzurum'un Oltu ilçesine bağlı Güzelsu Mahallesi'ndeki bir eve giren hırsızlar, kaçmaya çalışırken kıskıvrak yakalandı.

İstanbul’a oğlunun nişanına giden adama şok
Erzurum
Erzurum’un Oltu ilçesine bağlı Güzelsu Mahallesi’ndeki bir eve giren hırsızlar, kaçmaya çalışırken kıskıvrak yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, müstakil evin arka pencere kasalarını korkuluklarıyla birlikte sökerek eve giren Suriye uyruklu A.A ve S.E, kaçmaya çalışırlarken Oltu Jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Oğlunun nişan törenine katılmak üzere Erzurum’dan İstanbul’a giden Cihat Atmaca, İstanbul’da bulunduğu sırada, polislerden Suriyeli iki hırsız tarafından evinin soyulduğunun bilgisini aldı. İlk uçakla Oltu’ya dönen Atmaca, evinin arka pencerelerinin kasalarıyla birlikte söküldüğünü görünce şok geçirdi.

Evi soyulan Cihat Atmaca, "Oğlumun nişan merasimine katılmak üzere İstanbul’a gitmiştim. Gece 12 sularında polis beni aradı ve evimde hırsızlık vakası olduğunu söyledi. Gece 04.00’te uçağa bindim ve Oltu’ya geldim. Evin arkasındaki iki pencereyi kasalarıyla birlikte sökmüşler. Evde hırsızlık yaparlarken, birçok eşyama da zarar vermişler. Şuan benim 15 bin lira maddi zararım var" dedi.

Bu arada olayı duyan Oltulu bazı vatandaşlar ise, "Biz onlara sahip çıkıyoruz ancak onlar bize adeta ihanet ederek malımızı çalıyorlar ve üstelik serbest bırakılıyorlar. Bu nereye kadar böyle gidecek?" şeklinde tepkilerini dile getirdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...