Yeni başladığı işe yasak engeli

Erzincan'da iki ay önce cam filmi üzerine iş yeri açan genç, otomobillerde cam filmi yasağı nedeniyle verdiği siparişlerin elinde kaldığını söyledi.

Yeni başladığı işe yasak engeli
Erzincan
Erzincan’da iki ay önce cam filmi üzerine iş yeri açan genç, otomobillerde cam filmi yasağı nedeniyle verdiği siparişlerin elinde kaldığını söyledi.

Yasağın kendisi gibi binlerce insanı etkilediğini dile getiren 28 yaşındaki Ertan Okur, iş yerini kapatma durumuna geldiğini söyledi. İşe yeni başlayan Ertan Okur, yasağın devam etmesi halinde evine ekmek götüremeyeceğini ileri sürerek, "İşim genellikle cam filmi üzerine. Cam filmi açalı da henüz birkaç ay oldu. Ama yasadan dolayı çok mağduruz. Bu yasak devam ederse açtığım dükkanı kapatmak zorunda kalacağım. Yetkililerin bir an önce bu konuya el atmalarını istiyoruz. Gereken ne ise yapılmasını temenni ediyoruz. Yani bu durum bu şekilde gitmez, Türkiye’de bu işi yapan binlerce insan var. Herkes evine ekmek götürüyor. İşlerimiz düştü eğer böyle devam ederse yarın bu dükkanı kapatacağız. Biz hırsızlık yapmıyoruz, bir şey yapmıyoruz, alın terimiz ile para kazanıyoruz. Bu yasak bizim için hiç iyi olmadı" dedi.

İş yerini yeni açtığından dolayı film siparişlerinin birkaç gün önce geldiğini ve yasak ile beraber cam filmlerinin elinde kaldığını ifade eden Okur, "Ben bu filmleri yeni sipariş ettim, ne yapacağım bunları. Geri göndersem almıyorlar. Bunların parasını ödemişim, çöpe mi atayım? Bu konuda çözüm bekliyoruz yetkililerden" ifadelerini kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...