Kızılkaya ve Keleş okulları inceledi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde okullarda açılmış olan İngilizce sınıflarını İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya yerinde inceledi.

Kızılkaya ve Keleş okulları inceledi
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta ilçesinde okullarda açılmış olan İngilizce sınıflarını İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya yerinde inceledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fikret Keleş Kubilay Ortaokulu ve Girne Ortaokuluna yaptıkları ziyarette ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner eşlik etti.

Kubilay ortaokulu ve Girne Ortaokulunda açılmış olan İngilizce sınıflarını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, “Bu sınıfların aktif bir şekilde kullanılmasını istiyoruz. Adıyaman ´da yürütülen bu projenin önümüzdeki yıllarda tüm okullarda faaliyete geçmesini hedefliyoruz” dedi.

Okul yöneticilerinden okulun sorunları hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya, okullara her türlü desteği imkanlar doğrultusunda vereceğiz. Bir süre öğrenciler ile sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı.

Şube Müdürü İsmail Öner, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’ya ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fikret Keleş´e yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...