Başkan Atilla esnafla bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odasına (DESOB) bağlı faaliyet yürüten oda başkanları ve esnaflarla istişare toplantısı düzenledi. Esnaflarla görüş alışverişinde bulunan Başkan Atilla, Esnafımız şehrimizin ticaretinin can damarıdır dedi.

Başkan Atilla esnafla bir araya geldi
Diyarbakır
Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odasına (DESOB) bağlı faaliyet yürüten oda başkanları ve esnaflarla istişare toplantısı düzenledi. Esnaflarla görüş alışverişinde bulunan Başkan Atilla, "Esnafımız şehrimizin ticaretinin can damarıdır" dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, kentte faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşları ve esnaflarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde DESOB bağlı faaliyet yürüten Oda Başkanları ve esnaflarla istişare toplantısı düzenledi. DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu’nun da yer aldığı toplantıda görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Atilla, katılımcıların önerilerini dinledi.“Sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapacağız”

Esnaflarla her fırsatta bir araya gelmeye gayret ettiklerini belirten Başkan Atilla, şunları söyledi:

“Esnaflarımızın sorunlarını, görüş ve önerilerini dinleyip çözüme kavuşturmak için çaba sarf ediyoruz. Bu gün de siz birçok iş kolundan esnafımızın oluşturduğu oda başkanları ile bir araya gelerek talep ve görüşlerinizi dinlemek istedik. Esnafımız, şehrimizin ticaretinin can damarıdır. Siz değerli esnaflarımızla daha koordineli çalışmak bizim için çok önemlidir.”

Mesleki birlik ve dayanışmanın en üst düzeye ulaştırılması gerektiğini belirten Başkan Atilla, "İnşallah sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapacağız. Esnaflarımızın ticari kapasitelerinin geliştirilmesi, kurumsallaşması ve imkanlarının artırılması bizim için önemlidir. Bu çalışmaları yaparken işbirliği içerisinde olmamız elzemdir" dedi.“Melikahmet’teki çalışmalar en kısa zamanda tamamlanacak”

Kentin önemli sorunlarını bir bir çözüme kavuşturmaya devam ettiklerini kaydeden Başkan Atilla, konuşmasını şöyle sonlandırdı:

"Şu an aramızda Melikahmet esnaflarımız da var, biz belediye olarak oradaki çalışmanın en kısa zamanda tamamlanması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. DİSKİ olarak orada çalışmalarımızı tamamladık. Diğer kurumların da çalışmalarını erken bitirmeleri için konuyu yakından takip ediyoruz. Bu konuda sabır gösteren siz değerli esnaflarımıza da teşekkür ediyorum."

Başkan Atilla, sivil toplum kuruluşları ve farklı meslek kuruluşlarının temsilcileriyle toplantılarına devam edecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...