Atatürk Üniversitesi’nde Uluslararası Üniversitelerle İşbirlikleri Sürüyor

University of Putra Malaysia (UPM) Lisansüstü programlar dekanı Prof. Dr. Robiah binti Yunus, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı makamında ziyaret etti.

Atatürk Üniversitesi’nde Uluslararası Üniversitelerle İşbirlikleri Sürüyor
Erzurum
University of Putra Malaysia (UPM) Lisansüstü programlar dekanı Prof. Dr. Robiah binti Yunus, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.

Atatürk Üniversitesi ve University of Putra Malaysia (UPM) arasında 2018-2019 yılı itibariyle başlatılması planlanan lisansüstü çift diploma programları ile ilgili olarak Atatürk Üniversitesini ziyaret eden Prof. Dr. Robiah binti Yunus, birçok alanda yapılabilecek işbirliği ve proje hakkında bilgi verdi.

Rektör Çomaklı, uluslararasılaşma açısından birçok üniversiteyle iş birliği ve ortak projeler yürütüldüğünü belirterek, UPM üniversitesiyle ortak diploma programlarına yönelik Atatürk Üniversitesinin her türlü desteği vermeye devam edeceğini söyledi.

Ziyaretlerinden ötürü Prof. Dr. Robiah binti Yunus’a teşekkür eden Rektör Çomaklı, misafirlere çeşitli hediyeler takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...