CÜ’de satranç turnuvası

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Vakfı, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla satranç turnuvası düzenledi.

CÜ’de satranç turnuvası
Sivas
Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Vakfı, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla satranç turnuvası düzenledi.

Taha Akgül Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvaya CÜ Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Üniversite Vakfı Genel Sekreteri Mahmut İnat’ın yanı sıra çok sayıda sporcu ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan turnuvanın açış konuşmasını yapan Üniversite Vakfı Genel Sekreteri Mahmut İnat,"29 Ekim Cumhuriyet Bayramı anısına düzenlediğimiz satranç turnuvasında öğrencilerimizin akademik gelişmesinin yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da gelişmesini hedefliyoruz. Sivas’ın yükselen değeri olmak için var gücümüzle çalışmaktayız. 220 öğrencimiz başvuru yaparak turnuvamıza katıldılar" dedi.

Konuşmanın ardından Rektör Yıldız satranç turnuvasının ilk hamlesini yaparak turnuvayı başlattı. İki gün süren turnuvanın ardından madalya ve ödül dağıtım töreni gerçekleştirildi. Dereceye giren sporculara Rektör Yıldız tarafından madalya ve ödülleri verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...