Başkan Gülenç çalışmaları inceledi

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yapılan yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Gülenç çalışmaları inceledi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde yapılan yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Turgay Gülenç, Üçtepe Mahallesi’ne şehit ailesinin isteği üzerine okul yolundaki yapımı devam eden kilitli parke taşı çalışmaları yerinde inceledi. Bismil için yeni yatırımların da müjdesini veren Başkan Gülenç, sadece merkezdeki değil tüm kırsal mahallelerimizi de ilgilendiren önemli bir yatırımları da hayata geçireceklerini söyledi.

Gülenç, kırsal mahalleler de yapılan çalışmaları takip ederek mahalle sakinleri ile görüşerek hizmetlerle ilgili görüşlerini aldı."Bismil’in çehresi değişecek"

Üçtepe Mahallesi’nde oturan şehit babasının isteğine kayıtsız kalmayan Başkan Gülenç, "Bismil’de yıllardır beklenen hizmetleri birer birer yapıyoruz. Köy yolları, Köy içi kilitli parke çalışması, taziyeevi ve okul onarımları, içme suyu ve park çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarımızla Bismil’in çehresi değişecek. Şehir merkezindeki tüm imkânları ilçemize de getirmek istiyoruz. Önümüzdeki 2018 yılında yapılan dev projelerimiz ile beraber Bismil’in en büyük eksiklikleri tamamlanmış olacaktır" dedi.Şehit ailesinden teşekkür

Belediyenin yatırımlarında çok memnun kaldığını ifade eden şehit babası ise, “Önceden çamurdan dolayı çocuklarımız okula gidemiyorlardı. Servis araçları buraya gelemiyordu. Belediyemize müracaat ettik sağolsun kaymakam bey bizi kırmayarak yolumuza kilitli parke taşı döşedi artık çocuklarımız rahatlıkla okula gidebilecektir. Allah Kaymakamımızdan ve devletimizden razı olsun. Daha önce kimse buraya hizmet etmemişti” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...