Zübeyde Hanım Caddesi trafiğe açıldı

Şehrin ana arterleri arasında yer alan Zübeyde Hanım Caddesi, yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları tamamlanarak, hizmete sunuldu. Genişletme çalışmalarıyla üç şerit halinde düzenlenen cadde, yepyeni kimliğiyle sürücülerden büyük beğeni topladı.

Zübeyde Hanım Caddesi trafiğe açıldı Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen hummalı çalışmalar sonucu, alt yapı çalışmaları yenilenen cadde, kaldırımları daraltılarak, üç şerit halinde düzenlendi. Asfalt serimi, kaldırım düzenlemesi, taş duvar örümü ve yol çizgi çalışmalarının ardından hizmete sunulan Zübeyde Hanım Caddesi, sürücülere güvenli ve konforlu sürüş imkanı kazandırdı.

Daha modern yollar ve kaliteli yaşanabilir bir şehir oluşturma amacı doğrultusunda yeniden düzenlenen cadde, trafik yoğunluğunu da büyük ölçüde rahatlatacak.
Cadde üzerindeki çalışmaları sık sık denetleyerek ekipleri yönlendiren Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Zübeyde Hanım Caddesi’nin şehir vizyonuna değer katacak şekilde yenilendiğini belirterek, hayırlı olmasını temenni etti.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR
Caddenin trafiğe açılmasıyla kaliteli sürüş imkanı kazanan sürücüler, caddenin 3 şerit halinde düzenlenmesi nedeniyle trafik akışının hızlandığını, bu nedenle de sunulan hizmetten dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ettiler.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom