Vali Yardımcısı Murat Süzen’e veda yemeği

Adıyaman'da, Adana'ya Vali Yardımcısı olarak atanan Murat Süzen'e veda yemeği düzenlendi.

Vali Yardımcısı Murat Süzen’e veda yemeği
Adıyaman
Adıyaman’da, Adana’ya Vali Yardımcısı olarak atanan Murat Süzen’e veda yemeği düzenlendi.

2011 yılından bu yana Adıyaman Vali Yardımcılığı görevini yürütmekte iken İçişleri Bakanlığının 20 Ağustos 2017 tarih ve 30160 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Adana Vali Yardımcılığı görevine atanan Murat Süzen’e veda yemeği düzenlendi. Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemeğe, Vali Nurullah Naci Kalkancı, Garnizon Komutanı Albay Davut Kulalar, Belediye Başkan Yardımcısı Sait Kutlu, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan ve meclis üyeleri, kurum amirleri, STK Temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları ile basın mensupları katıldı.

Murat Süzen’e yeni görevinde başarı dileyen Vali Nurullah Naci Kalkancı, “6 yıldır Adıyaman’da görev yapan Vali Yardımcımız Murat Süzen, İçişleri Bakanlığımızın son kararnamesi ile Adana Vali Yardımcılığına atanmıştır. Mesai kavramı gözetmeden çalışan, gece-gündüz demeden, Adıyaman’ı doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her yeri sanki memleketiymiş gibi bilen bir meslektaşımla çalışmak bana büyük bir mutluluk verdi. Vali Yardımcımız Murat beyin gidişine üzülüyoruz ama kendisi adına mutluluk duyuyoruz. Kararname çıkmasına rağmen elindeki işleri sonuçlandırmak için birkaç ay daha Adıyaman’da kalarak çalışmalarına devam etti. Bugüne kadar kendisine tevdi edilen her görevi mesai mefhumu gözetmeden layıkıyla yerine getirdi. Adıyaman’da yaptığı çalışmalarla çok hakkı vardır. Biz hakkımızı helal ettik, kendisinin de hakkını helal etmesini diliyoruz. Gideceği yerde de güzel çalışmalara imza atacağına inanıyorum. Bundan sonra görevinde çok iyi yerlere geleceğinden şüphem yok" dedi.

Vali Yardımcısı Murat Süzen ise, veda yemeğine katılan tüm konuklara gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, “Adıyaman’da 6 yıl görev yapma şerefine nail oldum. Adıyaman halkına ve mesai arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum. Altı yıl boyunca acısıyla, tatlısıyla çok güzel bir birliktelik oldu. Bizden yana varsa hakkımız helal olsun. Herkesten de hakkını helal etmelerini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından Vali Nurullah Naci Kalkancı, Vali Yardımcısı Murat Süzen’e Adıyaman’da görev yaptığı süre içerisinde özverili ve üstün çalışmalarından dolayı başarı belgesi ile Adıyaman’a has çeşitli hediyeler verdi.

Yemek, samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetlerin ardından sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...