Büyükşehir Belediyesi sporcusu Enes Karakuş Milli Takım’da

Malatya Büyükşehir Belediyesi sporcusu Enes Karakuş Budapeşte'de yapılacak olan Dünya Kick Boks Şampiyonası'na Milli Takım sporcusu olarak katılacak.

Büyükşehir Belediyesi sporcusu Enes Karakuş Milli Takım’da
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediyesi sporcusu Enes Karakuş Budapeşte’de yapılacak olan Dünya Kick Boks Şampiyonası’na Milli Takım sporcusu olarak katılacak.

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, Büyükler Dünya Kick Boks Şampiyonası 3-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Macaristan’ın Budapeşte kentinde yapılacak. Yapılacak olan bu şampiyonaya Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünün başarılı sporcusu Enes Karakuş Milli Takım sporcusu olarak katılacak.

23 Ekim tarihinden bu yana Milli Takım kampında bulunan Enes Karakuş’un Büyükler Dünya Kick Boks Şampiyonası’nda, Point Fighting branşında yarışacağı kaydedildi.

4 Türkiye, 3 Üniversitelerarası, 1 de Uluslararası şampiyonluğu bulunan başarılı sporcu konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade ederek, “Şampiyonada ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Bu noktada bütün Türk Milletinin ve Malatyalıların dualarının benimle olduğunu biliyorum. Ben de onları mahcup etmemek adına elimden gelen her şeyi yapacağım, sonuna kadar savaşacağım, inşallah da dereceyle döneceğim, buna yürekten inanıyorum. Bu vesile ile kamp sürecinde ve öncesinde bana desteklerini esirgemeyen bütün herkese teşekkür ediyorum, Allah benim ve diğer arkadaşlarımızın emeklerini boşa çıkarmasın” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...